Agencja detektywistyczna Wrocław

Detektyw z Dolnego Śląska

Agencja detektywistyczna Wrocław

Biuro detektywistyczne, które prowadzi prywatny detektyw Jakub Zyna to ceniona agencja detektywistyczna we Wrocławiu i dobry detektyw w sprawach dotyczących udowodnienia zdrady, obserwacji detektywistycznej, jak również w zleceniach realizowanych dla firm i klientów biznesowych.

Napisz do Nas:  kontakt@detektywzyna.pl

Formularz kontaktowy

Gromadzone przez biuro detektywistyczne materiały przekazane klientowi w formie pisemnego raportu przygotowanego przez licencjonowanego detektywa mogą stanowić silny dowód sądowy. Współpracujemy z najlepszymi adwokatami, prawnikami oraz kancelariami prawnymi we Wrocławiu w celu zapewnienia klientowi pełnej obsługi np. przy sprawie rozwodowej.

Działamy na obszarze całego Wrocławia (Krzyki, Śródmieście, Rynek, Nadodrze, Fabryczna, Psie Pole) oraz w pobliskich miejscowościach Brzeg, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Dzierżoniów, Oleśnica, Oława, Bielawa oraz Zgorzelec.

Nasze biuro podejmuje się najbardziej skomplikowanych operacji detektywistycznych, a licencjonowany detektyw 24 godziny na dobę jest do Państwa dyspozycji.

Nie masz jak rozmawiać? Napisz wiadomość! Pełna anonimowość.

Agencja detektywistyczna Wrocław – atut to dostęp do najnowszego sprzętu

Posiadamy dostęp do najbardziej zaawansowanego sprzętu co stanowi de facto bardzo istotny atut agencji detektywistycznej, której działania koordynuje licencjonowany detektyw Jakub Zyna z Wrocławia.

Sprzęt detektywistyczny, na którym pracujemy pomaga w udowodnieniu zdrady, wygraniu sprawy rozwodowej, obserwacji z dużego dystansu, ale również dysponujemy urządzeniami do wykrywania kamer, podsłuchów, dyktafonów czy lokalizatorów GPS ukrytych w aucie. Licencjonowany detektyw sprawdzi czy zamontowany jest podsłuch w domu, biurze, mieszkaniu, firmie czy budynku administracji publicznej.

Nasz prywatny detektyw we Wrocławiu zajmuje się także sprawdzaniem, czy w smartphonie zainstalowana jest aplikacja szpiegująca, a co za tym idzie? Sprawdza, czy telefon jest na podsłuchu.

Profesjonalny sprzęt do wykrywania podsłuchów, którym dysponuje nasz detektyw 24 godziny na dobę, jest w stanie podjąć się sprawdzenia pomieszczeń nie tylko we Wrocławiu, ale także w pobliskich miejscowościach takich jak Bielany Wrocławskie, Trzebnica, Oława, czy Oleśnica.

Polecane biuro detektywistyczne z Wrocławia

Biuro detektywistyczne, którego działania koordynuje prywatny detektyw Jakub Zyna, cieszy się wysokimi opiniami jako dobry detektyw zarówno dla klientów indywidualnych (zdrady, obserwacja, sprawy rozwodowe, wykrywanie podsłuchów, ustalenia danych) oraz firm (wywiad gospodarczy, nieuczciwa konkurencja, śledztwa, oszustwa pracownicze, fałszywe zwolnienia lekarskie, wykrywanie kamer)

Pomoc

Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa Wrocław?

Wpływ na to ile kosztuje prywatny detektyw we Wrocławiu, ma kilka czynników. Cennik biura detektywistycznego uzależniony jest od poziomu trudności, czasu, miejsca oraz ilości środków niezbędnych do rozwiązania danej sprawy.

Nasza agencja detektywistyczna stosuje metody rozliczeń dopasowane do preferencji klienta. Najczęściej usługi detektywa rozliczane są w formie ryczałtu, cennika godzinowego, lub pracy w określonym budżecie nie przekraczając wskazanej ceny dla klientów. Natomiast dla tych, którzy często korzystają z naszych usług, oferujemy atrakcyjny abonament.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie na podstawie informacji otrzymanych od klienta. Tylko taki sposób działania pozwoli rzetelnie określić cenę za usługę detektywistyczną. Należy pamiętać, że tani detektyw to de facto nie zawsze dobry detektyw.

Biuro detektywistyczne Wrocław – praca

Nasza agencja detektywistyczna w związku ze stałym rozwojem biura, a co za tym idzie, z coraz większą liczbą klientów, zaprasza do współpracy detektywów z Wrocławia oraz z całego terenu województw dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego (Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Rawicz, Głogów, Opole, Brzeg, Strzelin, Namysłów, Kępno, Leszno, Krotoszyn, Żagań).

W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem detektywistycznym.

UWAGA

STRONA W TRAKCIE BUDOWY

Zamieszczone na stronie treści nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.