Klient indywidualny

Oferta

Detektyw dla klienta indywidualnego

Każdego dnia kontaktują się z nami osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. W wielu sprawach to czas decyduje o sukcesie rozwiązania wskazanego problemu. Jak najszybsze podjęcie działania jest kluczowe w udowodnieniu czyjejś winy bądź zdobycia ważnego materiału dowodowego.

Oferta, którą kierujemy do klientów indywidualnych jest bardzo szeroka. Nie bagatelizujemy pozornie prostych spraw – wkładamy w nie pełne zaangażowanie. Jesteśmy w stanie pomóc również w tych najbardziej skomplikowanych sprawach, które często są przedstawiane w mediach.

Z uwagi na fakt, że często na zarejestrowanie kluczowego zdarzenia jest tylko jedna jedyna okazja, nie można pozwolić sobie na ryzyko utraty takiej szansy. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnego rodzaju zleceń pozwala nam oferować klientom usługi na najwyższym poziomie.

Jakub Zyna

Detektyw

8 lat doświadczenia

Nasze doświadczenie, a także dostęp do profesjonalnych urządzeń detektywistycznych umożliwia sporządzenie wysokiej jakości materiału dowodowego. Ponadto w razie potrzeby możemy wesprzeć sprzętowo klienta.

Praca prywatnego detektywa dla klienta indywidualnego kojarzy się głównie ze śledzeniem niewiernych partnerów. Oczywiście jest to słuszne, ponieważ bardzo duża część zleceń dotyczy weryfikacji wierności. Przy tego typu zleceniach, jak również przy wielu innych podstawowym czynnikiem prowadzącym do ujawnienia prawdy jest dyskretna obserwacja. Zdobywanie dowodów, analityczne myślenie oraz wykorzystywanie najbardziej zaawansowanego sprzętu pozwala potwierdzić podejrzenia o zdradzie. Takie umiejętności oraz urządzenia detektywistyczne okazują się również pomoce w sprawach kryminalnych, ustaleniach, czy poszukiwaniach. Realizujemy również z sukcesami zlecenia bardzo nietypowe, których nie podejmują się mniej doświadczone agencje detektywistyczne czy prywatni detektywi.

Klient indywidualny

Poniżej przedstawiamy najczęściej realizowane przez nasze biuro detektywistyczne zlecenia adresowane do klientów indywidualnych.

Sprawy rozwodowe

Weryfikacja wierności,wykrycie zdrady. Niepodważalne dowody zdrady (zdjęcia, filmy, nagrania). Udokumentowanie przebiegu spotkań z kochanką/kochankiem. Sporządzenie obszernego sprawozdania do sprawy rozwodowej. Możliwość powołania detektywa jako kluczowego świadka w sprawie sądzie.

Obserwacja

Obserwacja pojedynczych osób oraz grupy ludzi. Obserwacja obiektów oraz mienia. Obserwacja przy użyciu zaawansowanych urządzeń rejestrujących w tym dronów. Obserwacja pod kątem uzależnień m.in. od alkoholu, narkotyków czy hazardu. Wykrycie obserwacji prowadzonej zarówno przez osoby prywatne jak i organy państwowe. Kontrobserwacja - wykrywanie kamer, podsłuchów, dyktafonów, lokalizatorów GPS w samochodzie, podsłuch w telefonie.

Poszukiwania

Poszukiwanie osób zaginionych. Poszukiwanie osób ukrywających się. Porwania rodzicielskie. Poszukiwanie zaginionego mienia oraz w przypadku kradzieży. Pomoc w poszukiwaniu skradzionych pojazdów m.in. samochodów i maszyn budowlanych.

Sprawy karne

Pomoc w udokumentowaniu przestępstw takich jak mobbing, szantażowanie czy molestowanie. Ujawnianie sprawców oszustw. Rejestrowanie występowania przemocy nad dziećmi. Ujawnianie znęcania się nad osobami starszymi. Ujawnianie znęcania się nad zwierzętami.

Ustalenia danych

Ustalenie danych adresowych na potrzeby spraw sądowych. Ustalenie miejsca pracy oraz źródeł dochodu. Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania. Doręczenie korespondencji w tym pism sądowych.

Sprawy majątkowe

Ustalenie majątku. Poszukiwanie dłużnika. Poszukiwanie mająteku ukrytego. Wsparcie działań prowadzących do windykacji. Sprawy spadkowe, poszukiwanie krewnych. Ustalenie sprawców wyłudzeń pieniędzy.

UWAGA

STRONA W TRAKCIE BUDOWY

Zamieszczone na stronie treści nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.