Biuro detektywistyczne - Bydgoszcz i Toruń

Szpiegostwo

Detektyw z Bydgoszczy lub Torunia?

Detektyw w mieście Bydgoszcz świadczy usługi z zakresu spraw rodzinnych, dowody zdrady, obserwacja, wykrywania podsłuchów, poszukiwanie osób, ustalanie majątku oraz wywiad i śledztwa gospodarcze. Nasi detektywi w akcji stosują zaawansowany sprzęt detektywistyczny, dzięki któremu gromadzony materiał dowodowy jest bardzo wysokiej jakości.

Obszar naszych działań detektywistycznych to nie tylko Bydgoszcz i Toruń, ale także Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Chełmno, Ciechocinek czy Brodnica.

prywatny-detektyw-bydgoszcz-torun

Napisz do Nas:  kontakt@detektywzyna.pl

Formularz kontaktowy

Detektyw – Bydgoszcz

Zdrady, weryfikacja wierności, obserwacja oraz gromadzenie dowodów do sprawy rozwodowej, w której sąd ma orzekać o winie jednego ze współmałżonków to bardzo często realizowane usługi przez nasze biuro detektywistyczne.

Czynności prowadzone przez prywatnego detektywa są głównie wykonywane na obszarze miast Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, ale także bardzo często Ciechocinek, który jest znanym miastem o charakterze uzdrowiskowym. Romans czy zdrada w sanatorium to bardzo częsty temat zleceń detektywistycznych, co do której podejrzenia często się potwierdzają.

Nie masz jak rozmawiać? Napisz wiadomość! Pełna anonimowość.

Wykrywanie podsłuchów w mieście Toruń

Na obszarze miast Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek, Grudziądz oraz Chełmno nasz detektyw 24 godziny na dobę jest w stanie przyjąć zgłoszenie o konieczności przeszukania wskazanego miejsca na obecność nielegalnych podsłuchów i urządzeń rejestrujących.

Przewagą biura detektywistycznego z Bydgoszczy nad konkurencją jest fakt, że dysponujemy sprzętem z najwyższej półki, który skutecznie wykrywa podsłuch, dyktafony, kamery, a także jest w stanie pokazać, czy w samochodzie został zamontowany lokalizator GPS przez osoby trzecie do tego nieuprawnione.

Sprawdzamy również, czy zamontowany jest podsłuch w telefonie komórkowym. Obecnie aplikacje pozwalają nie tylko nagrywać rozmowy i przechwytywać SMS-y czy lokalizować telefon, ale także monitorować komunikatory takie jak Facebook, Messenger, Skype, SnapChat czy bardzo popularny WhatsApp.

Opinie

Detektyw Bydgoszcz / Toruń - cennik

Nasza strona detektywistyczna zawiera przykładowy cennik, w którym przedstawiamy orientacyjne ceny realizowanych przez prywatnego detektywa usług. Każda sprawa jest wyceniania po zapoznaniu się przez licencjonowanego detektywa ze szczegółami dotyczącymi zlecenia detektywistycznego.

Detektyw z Bydgoszczy poza stawką godzinową czy indywidualną wyceną usługi, działa w określonym przez klienta budżecie, który ma gwarancję, że cena do zapłaty za pracę detektywa nie zostanie przekroczona. Jesteśmy w stanie pomóc klientom, który dysponują nawet pozornie niedużym budżetem. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że skuteczny detektyw nie może być w każdym przypadku tani a profesjonalizm i doświadczenie ma swoją cenę.

Rejon wykonywanych przez biuro detektywistyczne z Bydgoszczy usług to całe województwo kujawsko-pomorskiej: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Ciechocinek czy Brodnica. Działamy również w innych miastach Polski: Wrocław, Opole, Poznań, Katowice, Kraków, Warszawa, Łódź, Szczecin, Rzeszów oraz w Trójmieście. Jeżeli jest taka potrzeba, jesteśmy w stanie realizować usługi poza granicami Polski.

UWAGA

STRONA W TRAKCIE BUDOWY

Zamieszczone na stronie treści nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.