Biuro detektywistyczne Katowice

Detektyw ze Śląska

Agencja detektywistyczna Katowice

Katowicka aglomeracja jest największa w Polsce. W jej skład wchodzą takie miasta jak Gliwice, Zabrze, Katowice, Bytom, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Tychy, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Chorzów czy Tarnowskie Góry. Jest to region zamieszkany przez ponad 5 milionów osób, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na profesjonalne usługi detektywistyczne realizowane przez nasze biuro jest ogromne.

Napisz do Nas:  kontakt@detektywzyna.pl

Formularz kontaktowy

Dobry detektyw – Katowice

Grupa detektywistyczna, którą tworzymy, świadczy usługi, dzięki którym wiele osób uzyskało już rozwiązanie swoich problemów. Dla klientów indywidualnych jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie podczas sprawy rozwodowej, dostarczając dowody zdrady, a sporządzony z obserwacji pisemny raport, potwierdzający niewierność współmałżonka, stanowił ważny dowód w sprawie rozwodowej.

Nie masz jak rozmawiać? Napisz wiadomość! Pełna anonimowość.

Agencja detektywistyczna Śląsk

Obszar województwa śląskiego i takie miasta jak Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze czy Bytom to silnie rozwinięty gospodarczo region Polski. W Katowicach wzdłuż Alei Korfantego i Roździeńskiego swoje siedziby ma wiele firm reprezentujących różne gałęzie przemysłu, branży usługowej czy finansowej. 

Nasza agencja detektywistyczna z Katowic przeprowadzi dla Państwa wywiad gospodarczy, ujawniani zjawisk nieuczciwej konkurencji, oszustwa pracownicze, czy przedstawianie fałszywego zwolnienia lekarskiego „L4”. Są to bardzo częste zlecenia, którymi zajmuje się biuro detektywistyczne – Katowice. Przykładem może być pracownik zatrudniony w międzynarodowej firmie mającej swój oddział Chorzowie. Mężczyzna przebywający od 2 tygodni na zwolnieniu lekarskim L4 od ortopedy w tym czasie remontował dach na jednym z domów w Mikołowie.

Wykrywanie podsłuchów – Katowice

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem służącym do wykrywania podsłuchów, bezprzewodowych kamer i lokalizatorów GPS zamontowanych w samochodach. Jako jedna z nielicznych prywatnych agencji detektywistycznych posiadamy wykrywacz złącz nieliniowych, umożliwiający znalezienie ukrytych dyktafonów, czy elektroniki szpiegującej, która nie nadaje żadnego sygnału. Należy tutaj zaznaczyć, że klasyczne wykrywacze podsłuchów nie są w stanie zlokalizować dyktafonu, a jest to jedna z najczęstszych i najtańszych metod podsłuchiwania.

Opinie

Detektyw Katowice - cennik

Częstym pytaniem jest, ile kosztuje prywatny detektyw i jaka jest cena realizowanych przez biuro detektywistyczne usług. Ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta, fakt, że nie ma dwóch identycznych spraw, zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu w celu omówienia zlecenia oraz jego ceny. Na naszej stronie znajduje się podglądowy cennik na przykładowe usługi detektywistyczne.

Detektyw 24 godziny na dobę

Jesteśmy profesjonalnym biurem detektywistycznym a nasz detektyw 24 godziny na dobę jest w stanie przyjąć zlecenie na terenie całego województwa śląskiego: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Zawiercie, Cieszyn, Żywiec, Lubliniec czy Kłobuck.

UWAGA

STRONA W TRAKCIE BUDOWY

Zamieszczone na stronie treści nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.