Biuro detektywistyczne Opole

Detektyw Opolskie

Agencja detektywistyczna Opole

Jesteśmy licencjonowaną agencją detektywistyczną działającą na obszarze województwa opolskiego, jaki i całego kraju. Miejsce naszych działań nie ogranicza się tylko do miasta Opole. Nasze biuro detektywistyczne działa na terenie całego województwa opolskiego: Opole, Brzeg, Kluczbork, Nysa, Olesno, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów czy Kędzierzyn Koźle. Nasza oferta usług detektywistycznych skierowana jest do osób prywatnych, jak i właścicieli firm.

opole-herb

Napisz do Nas:  kontakt@detektywzyna.pl

Formularz kontaktowy

Prywatny detektyw – Opole

Prywatny detektyw prowadzi śledztwa w sprawie udowodnienia zdrady, obserwacji pod kątem uzależnień, gromadzenia dowodów. Przeprowadzi również wywiad gospodarczy czy procedurę wykrycia kamer i podsłuchów.

Nasza agencja detektywistyczna działa w Opolu. W jej skład wchodzi grupa współpracujących detektywów, którzy są specjalistami w różnych dziecinach. Są to ludzie z bogatym doświadczeniem operacyjnym, wypracowanym przez lata pracy w policji czy służbach specjalnych.

Profesjonalizm oraz uczciwe podejście, dyskrecja i zaangażowanie w sprawy klientów sprawiają, że otrzymujemy pozytywne opinie. Nasz detektyw 24 godziny na dobę jest do Państwa telefonicznej dyspozycji w Opolu, Brzegu, Nysie czy Kędzierzynie-Koźlu.

Detektyw Opole – cennik

Każde zlecenie, przed rozpoczęciem prowadzenia czynności, analizuje detektyw. Na pierwszy rzut oka dwie sprawy mogą wydawać się identyczne, jednakże w ostatecznym rozrachunku różnią się pod wieloma względami. Dlatego nie jesteśmy w stanie wyznaczyć sztywnego cennika za świadczone usługi.

Wpływ na koszt usług detektywistycznych ma wiele czynników. W przypadku weryfikacji wierności i potwierdzeniu zdrady jest to na przykład fakt czy mąż bądź żona przeczuwa to, że może być podejrzewana o zdradę. Charakter pracy, typowy harmonogram dnia czy sposób poruszania się to wszystko są istotne czynniki, które musi wziąć pod uwagę prywatny detektyw.

Miejsce, w którym prowadzona będzie obserwacja przez detektywa w Opolu, również ma wpływ na to, jaka będzie cena pracy biura detektywistycznego. Sposób prowadzenia obserwacji na Wyspie Bolko czy w Centrum Handlowym Karolinka lub Solaris Center ma inny charakter niż na przykład w rejonie placu Wolności, czy w jednej z restauracji przy ulicy Krakowskiej.

Nasz detektyw z Opola w sposób indywidualny podchodzi do każdej zgłaszanej nam sprawy. Zapraszamy do kontaktu z agencją detektywistyczną w celu niezobowiązującego przedstawienia tematu zlecenia i poznania kosztu pracy detektywa.

Prywatny detektyw jako tester wierności

Należy pamiętać, że prywatni detektywi to nie testerzy wierności a zlecenie detektywistyczne nie może polegać na próbie uwiedzenia obserwowanego, czy tworzenia dwuznacznych sytuacji, których zarejestrowany przebieg będzie chciało się przedstawić zleceniodawcy.

Biuro detektywistyczne musi działać zgodnie z literą prawa, a detektywi w akcji muszą stosować się do obowiązujących przepisów. Zlecenia detektywistyczne to bardzo często obserwacja piesza czy rejestracja spotkań odbywających się w miejscach publicznych w celu udowodnienia zdrady.

UWAGA

STRONA W TRAKCIE BUDOWY

Zamieszczone na stronie treści nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.