Biuro detektywistyczne Rzeszów

Podkarpacie

Prywatny Detektyw - Rzeszów

Biuro detektywistyczne Spy Shop działa na terenie miast: Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok czy Jasło. Detektyw 24 godziny na dobę jest do Państwa telefonicznej dyspozycji. Mamy możliwość szybkiego podjęcia działań na terenie całego województwo podkarpackiej. Pracą naszej agencji detektywistycznej Spy Shop zarządza Jakub Zyna. Prywatny detektyw realizuje usługi na obszarze całego województwa podkarpackiego.

prywatny-detektyw-rzeczow

Napisz do Nas:  kontakt@detektywzyna.pl
Telefon 24/7  +48 696 720 730

Formularz kontaktowy


Biuro Detektywistyczne z Rzeszowa

Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedstawicieli biznesu z każdej branży. Najczęstszymi realizowanym przez nas zleceniami detektywistycznymi są sprawy rozwodowe, wywiad gospodarczy, ustalenia danych, obserwacja, wykrywanie podsłuchów i kamer, ustalenie adresu, czy przeszukanie samochodu pod kątem obecności zamontowanego lokalizatora GPS. Szczegóły z każdej ze świadczonych usług przez biuro detektywistyczne z Rzeszowa znajdują się w poszczególnych zakładkach na stronie.

Nie masz jak rozmawiać? Napisz wiadomość! Pełna anonimowość.

Detektyw Rzeszów – cennik

Na to, ile kosztuje detektyw, prowadzone przez niego czynności np. polegających na gromadzeniu dowodów niewierności małżeńskiej, ma wpływ wiele aspektów. Każdą sprawę wyceniamy indywidualnie po dokładnym zapoznaniu się z okolicznościami dotyczącymi zlecenia i tylko wtedy możemy oszacować, jaka będzie cena pracy prywatnego detektywa. Nasze biuro detektywistyczne przedstawia przykładowy cennik usług detektywistycznych, który pozwala zapoznać się z zakresem usług oraz koszt pracy specjalisty.

Indywidualne podejście do klienta oraz sprecyzowanie dokładnych jego potrzeb, co do usługi detektywistycznej sprawia, że cena czasu pracy detektywa z Rzeszowa jest stosunkowo niska do wartości uzyskanych efektów.

Oferta

Pomoc detektywa w ustaleniu prawa do opieki nad dzieckiem

Sprawy rozwodowe, gromadzenie dowodów zdrady, czy potwierdzenie niewierności to jedne z najczęstszych zagadnień, które realizuje biuro detektywistyczne w mieście Rzeszów. Obecnie jednak coraz częściej zlecenia detektywistyczne dotyczą nie tylko tego, kto przyczynił się do rozpadu małżeństwa. Częstym tematem, którym się zajmujemy, jest aspekt prawa do opieki nad dzieckiem po rozwodzie.

Naszymi klientami są ojcowie walczący o odebranie praw rodzicielskich matce. Jest to trudne zadanie do wykonania, jednak zebranie dowodów pokazujących niewłaściwe i niebezpieczne zachowania matki, może stanowić silny argument podczas sprawy sądowej o ustalenie opieki.

Powody odebrania matce dziecka to najczęściej niewłaściwy sposób opieki nad dzieckiem. Sytuacje, kiedy sąd odbiera matce dziecko to bardzo często zdarzenia, w których matka przez swoje zachowanie narażą zdrowie lub nawet życie dzieci. Często za tego typu zjawiskami stoi alkohol, narkotyki czy inne używki. W momencie, gdy jest już sądowy nakaz odebrania matce dziecka, musi nastąpić przekazanie dziecka pod opiekę ojcu.

Dobry detektyw z Rzeszowa

Nasza biuro detektywistyczne z Rzeszowa cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów jako polecany prywatny detektyw i lider branży w miastach Rzeszów, Stalowa Wola, Krosno, Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg czy Jasło. Zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do problemów naszych klientów sprawia, że zaufanie do rzetelności naszych usług jest bardzo wysokie. Decydując się na nasze usługi, mogą mieć Państwo pewność, że zlecona sprawa zostanie przeprowadzona z zachowaniem całkowitej dyskrecji oraz profesjonalizmu.