Osoby publiczne

Inne usługi

Detektyw dla osób publicznych

Osoby publiczne to szczególna grupa klientów, którzy charakteryzują się szczególnymi wymaganiami. Podstawą działania naszego biura detektywistycznego jest zachowanie pełnej dyskrecji i dotyczy to klientów indywidualnych, biznesowych oraz osób publicznych.

W przypadku ludzi z pierwszych stron gazet należy uwzględnić fakt, że ich życie jest cały czas obserwowane. Paparazzi i dziennikarze, którzy krok w krok śledzą sławne osoby, często uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Ich sprawy prywatne, konflikty czy problemy są pożądaną informacją dla kolorowej prasy, przez co zainteresowanie osób trzecich znacząco wzrasta.

Realizowanie tego typu zleceń  wymaga pełnego profesjonalizmu, ponieważ często ma się dostęp do informacji, które stanowiłyby gorący temat dla portali plotkarskich przez kilka tygodni. Kluczowe jest działanie w cieniu oraz zabezpieczenie prywatności gwiazdy. Detektyw dla osób publicznych lub detektyw gwiazd musi dysponować odpowiednimi kompetencjami. Ponadto w przypadku świadczenia usług detektywistycznych dla klientów VIP niewątpliwe ważne jest doświadczenie w branży. W biurze detektywistycznym dyskrecję gwarantuje koordynujący prace agencji, prywatny detektyw Jakub Zyna.

Nie masz jak rozmawiać? Napisz wiadomość! Pełna anonimowość.

Na polskim rynku coraz częściej osoby wywodzące się z biznesu osiągają rangę celebrytów i osób rozpoznawalnych, o których życiu prywatnym często piszą gazety i portale internetowe. Zapewnienie ochrony ich imienia, przy zachowaniu pełnej dyskrecji jest bardzo istotne.

Czy wiesz, że

Coraz częściej zlecenia dotyczą Ustalenia sprawców szantażu, stalkingu oraz gróźb

Ciemną stroną świata gwiazd i celebrytów są częste zjawiska szantażu, gróźb czy prześladowania przez psychofanów, czyli stalkingu. Ustalenie sprawców tego typu przestępstw wymaga posiadania odpowiedniego doświadczenia w realizacji tego typu zleceń.

Szantaż znanych osób, gwiazd sportu czy polityków zazwyczaj przyjmuje odmienną formę, niż w przypadku innych ludzi. Często dotyczy ujawnienia materiałów, które mogą zostać niekorzystnie odebrane przez opinię publiczną, a dodatkowo bardzo często są to działania nastawione wyłącznie na zysk finansowy. Ważne jest to, że prywatny detektyw wraz ze wsparciem prawnika, może występować w roli przedstawiciela gwiazdy.  Kluczowy jest jednak fakt, aby znana osoba nigdy w takiej sytuacji się nie znalazła. Nasze biuro detektywistyczne udziela odpowiedniego wsparcia oraz zabezpieczenia prywatności VIP-a.

Sprawdzenie pokojów hotelowych, VIP room’ów, podstawianych samochodów, łodzi, miejsc odbywania się imprez zamkniętych oraz wszelkiego rodzaju innych pomieszczeń, to specjalność naszej agencji detektywistycznej. Sprzęt, którym dysponujemy o wartości kilkuset tysięcy złotych, zapewnia niemal całkowitą skuteczność przy wykrywaniu tego typu urządzeń nagrywających.

Profesjonalizm

Nasza skuteczność mówi sama za siebie

Każdą sprawę analizujemy bardzo dokładnie, dobierając właściwie środki, a także starannie planując konkretne działania. Śledztwo detektywistyczne skutkuje zdobyciem pewnych materiałów dowodowych, które potwierdzą przypuszczenia klienta lub rozwieją jego obawy

1 +
Rozwiązanych spraw
1 +
Jako świadek w sądzie
1 +
Zleceń ochrony
1 +
Śledzonych osób
Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa dla osób publicznych? 

Zachęcamy Państwa do niezobowiązującego kontaktu z naszym biurem, w celu przeprowadzenia indywidualnej wyceny. Konkretny cennik usług detektywistycznych jest niemożliwy do stworzenia, ponieważ tylu ilu mamy klientów, tyle mam różnych zleceń do rozwiązania. Sprawy, które mieliśmy szansę przeprowadzić, zawsze różniły się od siebie pod wieloma względami, choć z pozoru były do siebie podobne. Niektórzy klienci oczekują tylko zagwarantowania odpowiedniej ochrony osobistej lub mienia, inni chcą zdemaskować stalkera, a jeszcze inne osoby zwracają się do nas z prośbą o ukrócenie gróźb i szantażów. W każdym przydatku nasi detektywi postępują inaczej oraz korzystają z różnych urządzeń szpiegowskich. Podczas realizacji zleceń należy stale przystosowywać się do zmieniających się warunków i nieraz podczas współpracy wychodzą na jaw wcześniej nieznane fakty, których nie można bagatelizować. Dlatego ustalenie z góry konkretnej ceny za usługi detektywistyczne jest niemożliwe. Przedział cenowy w jeden kategorii może się znacząc wahać ze względu na m.in. wyżej wymienione przyczyny.

Zajmujemy się również doradztwem dotyczącym zabezpieczenia dyskrecji znanej osoby oraz uniknięcia sytuacji, w której gwiazda mogłaby być narażona na wyciek informacji z życia prywatnego.

To, co należy stale podkreślać to fakt, że życie osób publicznych znajduje się w stałym zainteresowaniu mediów. Zjawiska szantażu nasilają się wraz ze wzrostem popularności. Właściwe udowodnienie przestępstwa jest fundamentalną sprawą i w tym pomocny staje się prywatny detektyw. Działania detektywistyczne w tej sferze wymagają od specjalisty zastosowania szczególnych środków ostrożności. Gwarancja całkowitej dyskrecji często stanowi najważniejszy aspekt dla sławnego zleceniodawcy, a nasz prywatny detektyw jest w stanie ją zapewnić.

UWAGA

STRONA W TRAKCIE BUDOWY

Zamieszczone na stronie treści nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.